Wtorek, 28 listopada 2023
Imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
pochmurno
-5°C
Powróć do: Fundusz sołecki 2022

Sołectwo Róża Wielka

  • Zadanie: Poprawa bezpieczeństwa - zakup wiaty przystankowej dla dzieci z Róży Małej
W ramach zadania zakupiono wiatę przystankową do miejscowości Róża Mała (działka nr 512) 3M Modułowa 2,92*1,00 m z poliwęglanu komorowego 8 mm z ławką drewnianą.
Koszt: 7 119,13 zł
-
-

-
  • Nazwa zadania: Spędzamy czas razem –aktywizacja mieszkańców (animator, zamki dmuchane - Dzień Dziecka, animator – Bal Karnawałowy)
 W ramach zadania zrealizowano usługę animacyjną na Dzień Dziecka (kwota: 2 100 zł) oraz zakupiono artykuły spożywcze na Dzień Dziecka (kwota: 400 zł).
-
-

-
  • Zakupiono artykuły spożywcze na Dożynki w sołectwie Róża Wielka z zadania pn.: „Spędzamy czas razem – aktywizacja mieszkańców (zakup artykułów spożywczych) na kwotę 2.806,00 zł.
 
-
  • Zakupiono wyposażenie boiska na sołectwo Róża Wielka z zadania z funduszu sołeckiego pn. "Spędzamy czas razem – zakup wyposażenia boiska na terenie gminnym w Róży Wielkiej"  na łączną kwotę 14 611,01 zł.
-
-

  • Zakupiono artykuły spożywcze na Dożynki w sołectwie Róża Wielka z zadania pn.: „Spędzamy czas razem – aktywizacja mieszkańców (zakup artykułów spożywczych) na kwotę 2.806,00 zł.
-
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok