Gmina Szydłowo

Rozstrzygnięto II Turniej Siatkówki o Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty!

II Turniej Siatkówki o Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty i Spraw Społecznych rozstrzygnięty! Choć ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne turniej w ostatnim momencie przeniesiono z boiska obok stawu do szydłowskiej hali sportowej, emocji nie brakowało, a walka o zwycięstwo toczyła się do samego końca. W wydarzeniu udział wzięło pięć zespołów: Szydłowo, Róża Wielka, Dolaszewo i dwie drużyny z Nowego Dworu.

Warto nadmienić, że o tym kto zajmie 2. i 3. miejsce decydowały tzw. "małe punkty". Ostatecznie nagrody z rąk Wójta Tobiasza Wiesiołka, Przewodniczącej Rady Gminy Szydłowo Elżbiety Kliber i Przewodniczącej Komisji Oświaty i Spraw Społecznych Katarzyny Miernowskiej odebrały kolejno:

1. Nowy Dwór 2

2. Szydłowo

3. Dolaszewo

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Kolasa reprezentujący zespół z Dolaszewa.

Gratulujemy wszystkich drużynom, które zdecydowały się wziąć udział w 2. edycji turnieju i już dzisiaj zachęcamy do zapisywania się do Gminnej Ligi Siatkówki! A teraz obejrzyjcie fotorelację z wydarzenia, którą znajdziecie poniżej. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności