Sportowe sukcesy mieszkańców Gminy Szydłowo docenione
18 maja 2026 roku w Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe za 2025 rok. Podczas wydarzenia uhonorowano zawodników oraz osoby, które dzięki swojej pasji, determinacji i ciężkiej pracy promują Gminę Szydłowo na arenach regionalnych i ogólnopolskich.
Nagrody otrzymali:
• Olga Szlezak – judo
• Mikołaj Artymowicz – Brazylijskie Jiu Jitsu
• Wiktoria Pigłowska – judo
• Kinga Balcewicz – żeglarstwo
• Weronika Kowalska – wioślarstwo
• Martyna Grabowska – lekkoatletyka
• Filip Kosmatka – piłka siatkowa
• Oskar Kacper Kosmatka – piłka siatkowa
• Katarzyna Kubiak – siatkówka
• Jakob Kubiak – piłka siatkowa
• Adrian Wernik – piłka siatkowa
• Jan Wyroślak – MMA
• Gracjan Wyroślak – MMA
• Zuzanna Tabaka – modelarstwo lotnicze
• Ignacy Borysionek – Brazylijskie Jiu Jitsu
• Maciej Pinkowski – modelarstwo lotnicze
• Erica Kostka – modelarstwo lotnicze
• Ryszard Lewandowski – modelarstwo lotnicze
• Malwina Borysionek – Brazylijskie Jiu Jitsu
• Maksymilian Borysionek – Brazylijskie Jiu Jitsu
• Maja Urbanek – akrobatyka sportowa
• Stanisław Cyprowski – judo
Wyróżnienia otrzymali:
• Szymon Nakoneczny – kolarstwo
• Adrian Starostka – kolarstwo
• Aleksander Olszewicz – triathlon
• Stanisław Lenartowicz – nordic walking
Nagrody w imieniu Wójta Gminy wręczyli: Sekretarz Gminy Iwona Mazur, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Ewa Wnuk oraz Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Sportu i Turystyki Daniel Zawadzki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
