Gmina Szydłowo
Powróć do: Samorząd Gminny

Jednostki pomocnicze (sołtysi)

Wykaz Sołtysów kadencji 2019-2023
 

Lp.

Imię i Nazwisko

Sołectwo

  Tel. kontaktowy  

 1.  

   Julita Lehmann

   Dobrzyca

     601 492 767   

 2.  

   Renata Kolasa

   Dolaszewo

     691 674 913 

 3.  

   Grażyna Wałczacka   

   Gądek

     669 391 001

 4.  

   Janina Jędrzejczyk

   Jaraczewo

     663 647 494

 5.   

   Anna Skuza

   Kłoda

     693 392 507

 6.  

   Alicja Klocek  

   Kotuń

     601 926 524

 7.   

   Agnieszka Kołodziejczyk  

   Krępsko

     602 191 847

 8.   

   Mieczysław Dubowy

   Leżenica

     665 069 447

 9.   

   Grzegorz Rosiński

   Leżenica-Kolonia  

     697 532 208

 10.   

   Dorota Zaręba

   Nowa Łubianka

     785 602 982

 11.   

   Daniel Zawadzki

   Nowy Dwór

     782 927 078

 12.   

   Jacek Kliś

   Pokrzywnica

     668 434 392

 13.   

   Iwona Kwaśniak

   Róża Wielka

     601 431 105

 14.   

   Janusz Drożdż

   Skrzatusz

     885 801 900

 15.   

   Beata Nowak

   Stara Łubianka

     693 871 410

 16.   

   Jacek Rachwalski

   Szydłowo

     668 063 276

 17.   

   Tadeusz Obrocki

   Tarnowo

     608 517 929

 18.   

   Grażyna Zgódka

   Zawada

     600 182 377

 19.

   Julita Lewko

   Coch

     530 469 185

 20.

   Katarzyna Sokołowska

   Nowa Zawada

     600 499 272

 

 

Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich na lata 2019-2023  

  • Julita Lehmann
    Sołtys sołectwa Dobrzyca
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Jarosław Ramucki 
   - Monika Bazeli
   - Paweł Kądziela
   - Marcin Buła
-
  • Renata Kolasa
    Sołtys sołectwa Dolaszewo 
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Alicja Biniek
   - Janina Alaszewicz
   - Monika Kolat
   - Aldona Fryc
   - Wiesława Pyrcz
   - Mariola Kiestrzyn
-
  • Grażyna Wałczacka
    Sołtys sołectwa Gądek
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Krystyna Kozieł 
   - Marianna Klim
   - Roman Miedziejewski
   - Ewa Klaryńska
-
  •  Janina Jędrzejczyk
    Sołtys sołectwa Jaraczewo 
Skład Rady Sołeckiej:
   - Elżbieta Kalisz
   - Danuta Kopczyńska
   - Mariusz Kalbarczyk
 
  • Anna Skuza
    Sołtys sołectwa Kłoda
Skład Rady Sołeckiej:
   - Iwona Papke 
   - Teresa Ćwiek
   - Mieczysław Efimienko
   - Marlena Buderowska
 
  • Alicja Klocek
    Sołtys sołectwa Kotuń 
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Krystyna Kotuła
   - Aneta Knach-Błaszczyk
   - Dawid Ciszek
   - Aleksandra Wańczak
 
  •  Agnieszka Kołodziejczyk
    Sołtys sołectwa Krępsko
Skład Rady Sołeckiej:
   - Agnieszka Bednarska
   - Jarosław Sroka
   - Anna Trzaskalska
   - Robert Kowalski
 
  • Mieczysław Dubowy
    Sołtys sołectwa Leżenica
Skład Rady Sołeckiej:
   - Jan Tober 
   - Kazimierz Pietrzak
   - Leszek Fiuk
   - Renata Kosińska
 
  • Grzegorz Rosiński
    Sołtys sołectwa Leżenica - Kolonia
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Waldemar Marat 
   - Łukasz Szczepanik
   - Piotr Reczulski
 
  • Dorota Zaręba
    Sołtys sołectwa Nowa Łubianka
Skład Rady Sołeckiej:
   - Marcin Jankowski 
   - Agnieszka Lis
   - Iwona Zaremba
 
  • Daniel Zawadzki
    Sołtys sołectwa Nowy Dwór 
Skład Rady Sołeckiej:
   - Irena Lewandowska
   - Jarosław Przeździecki
   - Jakub Bartosz
   - Karolina Zawadzka
 
  • Jacek Kliś
    Sołtys sołectwa Pokrzywnica
Skład Rady Sołeckiej:
   - Władysław Koczan
   - Beata Czapla
   - Katarzyna Markiewicz
   - Małgorzata Serwacka
 
  • Iwona Kwaśniak
    Sołtys sołectwa Róża Wielka 
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Krzysztof Daszkiewicz
   - Sylwester Pszeniczny
   - Michał Szak
   - Iwona Machnik
 
  • Janusz Drożdż
    Sołtys sołectwa Skrzatusz 
Skład Rady Sołeckiej:
   - Kinga Kanduła
   - Barbara Grygiel
   - Piotr Bolesta
   - Katarzyna Czyżykowska
   - Maria Łuszczarz
   - Lena Dąbrowska
 
  •   Beata Nowak
     Sołtys sołectwa Stara Łubianka 
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Katarzyna Borkowicz
   - Przemysław Lewandowski
   - Piotr Podkowa
   - Jadwiga Wolna
 
  •   Jacek Rachwalski
    Sołtys sołectwa Szydłowo
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Dominik Ślebioda 
   - Andrzej Jabłoński
   - Michał Zbierajewski
   - Renata Kowalewska
 
  • Tadeusz Obrocki
    Sołtys sołectwa Tarnowo - Zabrodzie 
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Martyna Przybylska
   - Alicja Bonin
   - Stanisław Staszewski
   - Dorota Waśko
 
  • Grażyna Zgódka
    Sołtys sołectwa Zawada
 Skład Rady Sołeckiej:
   - Żaneta Minda
   - Andrzej Wójtowicz
   - Barbara Szymańska
   - Katarzyna Sokołowska
-
  • Julita Lewko
    Sołtys sołectwa Coch
Skład Rady Sołeckiej: 
   - Agnieszka Wielgo
   - Iwona Haase
   - Weronika Kucharczyk
   - Weronika Kmiecik
-
  • Katarzyna Sokołowska
    Sołtys sołectwa Nowa Zawada
Skład Rady Sołeckiej:
   - Justyna Knapek
   - Agnieszka Kwolek
   - Faustyna Makowska
   - Tomasz Popławski
   - Lidia Pawlaczyk
   - Małgorzata Mierzwicka