Czwartek, 07 grudnia 2023
Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
śnieg
-2°C

Roczny Program Współpracy

Roczny Program Współpracy  to dokument , który opisuje zasady współpracy pomiędzy władzami samorządowymi a działającymi na danym terenie organizacjami pozarządowymi.

Na podstawie ustawy o samorządzie gminnym oraz ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  Rada Gminy Szydłowo uchwala Roczny Program Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na kolejne lata.

Zgodnie z ustawą w Rocznym Programie Współpracy musi zawierać następujące elementy (art. 5a ust 4.):

  • Zasady współpracy,
  • Formy współpracy,
  • Cel główny i cele szczegółowe,

Zakres przedmiotowy: 

  • Priorytetowe zadania publiczne,
  • Okres realizacji Programu,
  • Sposób realizacji Programu,
  • Wysokość środków planowanych na realizację Programu,
  • Sposób oceny realizacji Programu,
  • Informację o sposobie tworzenia Programu oraz o przebiegu konsultacji,
  • Tryb powoływania i zasady działania komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert 

 NGO_MASZ_GŁOS    

Zarządzenie Nr_190_2024 w sprawie: przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu: Rocznego Programu Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalność pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2024.

 

 


"Roczny Program Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023."

UCHWAŁA NR LVII/554/2022 RADY GMINY SZYDŁOWO z dnia 25 listopada 2022 r. w sprawie przyjęcia „Rocznego Programu Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”

 

 

 

ZARZĄDZENIE NR  204/2022 WÓJTA GMINY SZYDŁOWO z dnia 30 września 2022 r.

w sprawie: przeprowadzenia konsultacji dotyczących projektu: Rocznego Programu współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalność pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2023.


 

"Roczny Program Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022."

 

Uchwała Nr XXXIX/421/2021 Rady Gminy Szydłowo z dnia 29 października 2021 r. w sprawie przyjęcia "Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi  oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022."

Roztrzygnięcie nadzorcze z dnia 1 grudnia 2021 r.

 

 

 Raport z przeprowadzonych konsultacji dotyczących projektu "Rocznego Programu Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022."

 


  

Sprawozdania z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

 Spis grantów  przyznanych przez LGD Krajna nad Notecią realizowanych przez organizację pozarządowe z Gminy Szydłowo.

Sprawozdanie z realizacji "Rocznego Programu Współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami określonymi w art.3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  na rok 2021".

Sprawozdanie z realizacji "Programu współpracy Gminy Szydłowo z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok"


 
Archiwum zakładkiStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok