Czwartek, 07 grudnia 2023
Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
śnieg
-2°C
Powróć do: Ochrona środowiska

Program dofinansowania wymiany kotłów

Dotacja celowa na dofinansowanie wymiany kotłów i pieców niskosprawnych na niskoemisyjne źródła ciepła.

Informujemy mieszkańców gminy Szydłowo, że w terminie do 31 marca 2023 r. można składać wnioski o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie wymiany kotłów i pieców niskosprawnych na niskoemisyjne źródła ciepła w ramach poprawy jakości powietrza. Wnioski o udzielenie dotacji dostępne są do pobrania poniżej, a także w Urzędzie Gminy Szydłowo, Jaraczewo 2, w Referacie Ochrony Środowiska w pokoju nr 15, I piętro.

Zasady udzielania dotacji określa Uchwała Nr XIII/128/2019 Rady Gminy Szydłowo z dnia 25 września 2019 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Szydłowo na dofinansowanie wymiany kotłów i pieców niskosprawnych na niskoemisyjne źródła ciepła w ramach poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Szydłowo (Dz.U.Woj.Wlkp. z dnia 3 października 2019 r., poz. 8297). Treść uchwały jest dostępna na stronie internetowej: http://www.bip.szydlowo.pl/, w zakładce: Rada Gminy → Uchwały  → Kadencja 2018 - 2023.

Szczegółowe informacje, tel. 67/211-55-36 w godzinach pracy Urzędu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok