Czwartek, 07 grudnia 2023
Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
śnieg
-2°C
Powróć do: Ochrona środowiska

Program dofinansowania do zatrzymywania i wykorzystania wód opadowych

Do końca marca 2023 r. mieszkańcy gm. Szydłowo mogą składać wnioski o udzielenie dotacji na dofinansowanie budowy urządzeń służących do zatrzymania i wykorzystania wód opadowych. Rozpatrywanie wniosków będzie się odbywać według kolejności zgłoszeń, do wykorzystania limitu środków finansowych przeznaczonych na ten cel w tym roku.

Wniosek, oprócz danych wnioskodawcy lub pełnomocnika powinien zawierać charakterystykę planowanej inwestycji, opis nawierzchni, z której zbierane będą wody opadowe i roztopowe, opis planowanej inwestycji (parametry techniczne, sposób wykorzystania zgromadzonych wód opadowych (nasadzone rośliny, itp.) oraz zestawienie planowanych wydatków. Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające tytuł prawny do dysponowania nieruchomością oraz pełnomocnictwo w przypadku współwłasności.
Termin zakończenia inwestycji i złożenia wniosku o płatność nie może być późniejszy niż 30 listopada br.

Wnioski o udzielenie dotacji [poniżej] należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Szydłowo, Jaraczewo 2 (I piętro pokój nr 10). 

Pliki do pobrania:

Oświadczenie o tytule prawnym
Format: pdf, 132.27 kB
Uchwała dot. wód opadowych
Format: pdf, 2.73 MB
Wniosek o płatność
Format: docx, 6.13 kB
Wniosek
Format: docx, 7.47 kB
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok