Czwartek, 07 grudnia 2023
Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
śnieg
-2°C
Powróć do: Ochrona środowiska

Folie rolnicze

Szanowani Rolnicy!

Informujemy, że rozpoczynamy nabór wniosków na udział w programie dotyczącym Usuwania odpadów rolniczych, sitaki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Zadanie realizowane jest przy udziale środków z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Niniejsze dofinansowanie stanowi pomoc de minimis (pomoc publiczną w rolnictwie i rybołówstwie).

Termin składania wniosków: do 2 października 2023 r.

Wnioski należy złożyć do Urzędu Gminy Szydłowo (ul. Jaraczewo 2, 64-930 Szydłowo). Kolejność realizacji wniosków następować będzie według daty wpływu kompletnych wniosków do Urzędu Gminy Szydłowo.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać telefonicznie w Referacie Ochrony Środowiska tel. 67 211 55 32, pokój nr 8 lub pisząc na adres e-mail: odpady@szydlowo.pl

Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 167 Wójta Gminy Szydłowo z dnia 12 września 2023 r. w sprawie Regulaminu naboru wniosków o udział w przedsięwzięciu „Usuwanie odpadów rolniczych, sitaki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag”.   "

 

strona_aktualnosci(4) Niniejsze dofinansowanie stanowi pomoc de minimis (pomoc publiczną w rolnictwie i rybołówstwie).

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać telefonicznie w Referacie Ochrony Środowiska tel. 67 211 55 32, pokój nr 8 lub pisząc na adres e-mail: odpady@szydlowo.pl

Podstawa prawna: Zarządzenie Nr 167 Wójta Gminy Szydłowo z dnia 12 września 2023 r. w sprawie Regulaminu naboru wniosków o udział w przedsięwzięciu „Usuwanie odpadów rolniczych, sitaki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag”.  

Regulamin_-_usuwanie_odpadów_folii_rolniczych 

Zarządzenie_Nr_167-2023_Wójta_Gminy_Szydłowo_z_dnia_12_września_2023_r- 

Wniosek_-_usuwanie_odpadów_z_folii_rolniczych 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok